Lista produktów producenta: Agnella

   Agnella S.A. - producent maszynowo tkanych dywanów chodników i wykładzin. Fabryka ta produkuje wiele produktów o wyszukanych stylach, motywach i kolorach. Dostępne są dywany wełniane i syntetyczne w każdym wymiarze - także na zamówienie.

   W sklepie www.dywanyonline.com znajdą Państwo produkty tej marki w najniższych cenach. W ofercie posiadamy także najnowsze produkty fabryki agnella - kolekcje avanti, magic czy festival.

   Nowoczesne i tradycyjne wzory, piękne dywany od polskiego producenta.

   Polska marka Agnella S.A. oferuje szeroki wachlarz dywanów i wykładzin eksportowanych na praktycznie całą Europę jak także Azję (dużym odbiorcą produktów tej marki jest Rosja). Wraz ze zmieniającymi się trendami marka ta produkuje wyszukane produktu w praktycznie każdym wzornictwie i stylu. Dostępne są kolekcje o stonowanych barwach i naturalnych surowcach(kolekcja natural), jak także tradycyjne (wzorowane na perskich kobiercach) dywany z serii Agnus czy Isfhan). W ofercie także syntetyczne, tanie dywany o standardowym runie (Funky, Amareno, Eco), dywany Shaggy (Jazzy, Duo), oraz płasko tkane - Diuna.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.