Lista produktów producenta: Lalee

   Rodzinna marka dywanów powstała w 1987r. Firma Lalee importuje ręcznie wykończone dywany wełniane i shaggy, jak także jest to producent maszynowo tkanych dywanów o wzorach spełniających oczekiwania współczesnych odbiorców.

   Dywany Lalee to rozpoznawana firma, która opanowała już większą część Europy, a w planach jest dalszy rozwój na inne kontynenty.

   W ofercie naszego sklepu internetowego zapraszamy Państwa do zakupu wspaniałych dywanów marki Lalee. Posiadamy aktualne kolekcje tej marki w rozsądnych cenach.


   Na stronie znajdą Państwo dywany z Serii atlas o nowoczesnym kształcie i wyglądzie, wykonane z miękkich surowców - akrylu i chenille. Kolekcja dywanów maszynowo tkanych obejmuje płasko tkane dywany, dywany shaggy i dywany strzyżone z niezwykłymi składami runa i aktualnie modnymi wzorami i kolorami. Dywany dostępne w każdym rozmiarze przewidzianym przez producenta.


   Kolekcja Ligne Lalee to ekskluzywna seria dywanów ręcznie wykonanych - od dywanów z wysokim włosem (Flamenco, Monaco) po coraz bardziej popularne dywany krótko strzyżone (Gabbeh, Prestige) w wielu kolorach. Dostępne dywany jednokolorowe gładkie, jednolite) i multikolorowe. Wzory tradycyjne (seria Kashmir) oraz abstrakcyjne.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 142 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 142 elementów