Dywany Shaggy

   Shaggy, włochacz, kudłacz, dywan z wysokim włosem, flokati. To tylko niektóre z nazw dywanów, które znajdą Państwo w tej kategorii. Nasz sklep internetowy przygotował wyselekcjonowaną ofertę dywanów shaggy z włosiem wykonanym z naturalnej wełny,puszystego akrylu, miękkiego poliestru, wytrzymałego polipropylenu i innych surowców. W ofercie nas...

   Shaggy, włochacz, kudłacz, dywan z wysokim włosem, flokati. To tylko niektóre z nazw dywanów, które znajdą Państwo w tej kategorii. Nasz sklep internetowy przygotował wyselekcjonowaną ofertę dywanów shaggy z włosiem wykonanym z naturalnej wełny,puszystego akrylu, miękkiego poliestru, wytrzymałego polipropylenu i innych surowców. W ofercie naszego sklepu także najnowsze shaggy z wełny filcowanej.

   Proponujemy dywany shaggy gładkie, strzyżone, puszyste, mięciutkie z runem o wysokości od 2 cm do kilkunastu centymetrów. Szeroka gama rozmiarów i kolorów. Maszynowo i ręcznie tkane grube egzemplarze z wielu krajów i od znanych producentów.

   Swój puszysty, ciepły i przytulny charakter dywany te zawdzięczają specjalnej obróbce włosa. Wpasują się z pewnością w każde wnętrze - wybierz swój odpowiedni model, dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 189 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 189 elementów