Internetowy sklep Dywany Online

Wysokogatunkowe, oryginalne, ręcznie tkane i maszynowo dywany wełniane i syntetyczne.

Witamy w Sklepie Internetowym www.dywanyonline.com z dywanami z całego Świata!

dywany online

Nasza firma istnieje od 2006 r., a serwis powstał w 2015 r. Dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy, bardzo atrakcyjnymi produktami oraz najniższymi cenami, jesteśmy jednym z największych sklepów on-line oferującym dywany ręcznie tkane z całego Świata (serwis www.galeria-dywanow.com, istniejący od 2010r.) oraz dywany wiodących producentów dywanów z Europy m.in. Lalee, Brinker Carpets, Brink & Campman, Obsession, Papilio, Trinity Creations, Arte Espina i innych (oferowanych w niniejszym sklepie).

W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór wysokiej jakości dywanów ręcznie tkanych z Afganistanu, Chin, Indii, Iranu, Nepalu, Pakistanu, Turcji, Tybetu. Dywany, które Państwu oferujemy najczęściej wykonane są z wełny, jedwabiu oraz bawełny. Posiadamy dywany w praktycznie każdym wzornictwie – od starożytnych perskich motywów po dywany o nowoczesnej stylistyce. Oferujemy Państwu setki unikatowych egzemplarzy, w różnych rozmiarach i kolorach w najniższych na rynku cenach.

Aby dostarczyć zgromadzonej przez nas wiedzy na temat dywanów stworzyliśmy dla Państwa Leksykon Dywanów. Dzięki pod-stronom tego leksykonu dowiecie się Państwo wiele rzeczy na temat oferowanych dywanów, ułatwi on Państwu wybór odpowiedniego dla siebie produktu.
Średnio co miesiąc staramy się poszerzyć naszą ofertę o nowe wzory oraz rozmiary dywanów.

Dywany sprzedajemy detalicznie ale zapraszamy do współpracy także hurtownie i sklepy (istnieje możliwość negocjacji cen przy zakupach hurtowych).

Wygodne i bezpieczne zakupy

Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy nowoczesna platformę, która pozwoli Państwu dokonać szybko oraz bezpiecznie zakupy bez żadnego ryzyka. Świeżo wprowadzony system e-commerce pozwoli Państwu swobodnie poruszać się po witrynie, dobrać właściwy dla Państwa dywan oraz filtrować produkty po dowolnych parametrach. RapidsslDzięki ochronie naszej witryny przez certyfikat SSL gwarantujemy państwu ochronę danych przesyłanych drogą elektroniczną, jak również macie Państwo potwierdzona wiarygodność naszej witryny. System płatności transferuj.pl zapewni natomiast państwo wygodny, łatwy i szybki sposób przekazania pieniędzy za zakupiony towar. Płatności te są całkowicie bezpieczne i mogę Państwo nie wychodząc z domu dokonać płatności on-line.

Nagrody i wyróżnienia

„Smok Biznesu” zdobyty wspólnie z żoną w 2010 r.  w kategorii „Najlepsze mikro przedsiębiorstwo”, w konkursie zorganizowanym przez Urząd Miasta Dzierżoniowa na „Prezentacjach Dzierżoniowskich”.

Dane Firmy

P.H.U. Dywanik, Filip Pilarczyk
Os. Kolorowe 1b/1
58-200  Dzierżoniów
NIP 882-193-00-81

Email biuro@galeriadywanow.pl
Telefon +48 665161297
Chętnie odpowiemy na każde pytanie.