Dywany Nowoczesne

    Niezwykłe kolekcje wiodących producentów dywanów w nowoczesnym wzornictwie. Setki dywanów w różnych rozmiarach i kolorach. Dywany z wyższej półki oraz te na każdą kieszeń. Nowoczesne stylizacje, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami m.in. geometryczne, kwiatowe, abstrakcyjne, faliste, pasy, kratę i inne. Niezwykłe kompozycje wzbogaco...

    Niezwykłe kolekcje wiodących producentów dywanów w nowoczesnym wzornictwie. Setki dywanów w różnych rozmiarach i kolorach. Dywany z wyższej półki oraz te na każdą kieszeń. Nowoczesne stylizacje, zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami m.in. geometryczne, kwiatowe, abstrakcyjne, faliste, pasy, kratę i inne. Niezwykłe kompozycje wzbogacone o najnowsze, tegoroczne propozycje wiodących firm takich jak Agnella, Arte Espina, Brinker Carpets, Brink & Campman, Dywilan, Esprit, Lalee, Obsession, Papilio, Trinity Creations etc. W ofercie dywany płasko tkane, nisko strzyżone z gładkim lub wycinanym, wielopoziomowym runem, grube shaggy z wysokim włosem.

   Dywany w nowoczesnym designie, które Państwu proponujemy wykonane są z wełny, akrylu, poliestru, polipropylenu, bawełny, lub połączenia dwóch lub więcej surowców. Posiadamy także najnowsze i niezwykłe dywany wykonane miedzy inymi z chenile, wiskozy, juty.

   Zobacz także produkty wykonane na wysoki połysk lub matowe, eleganckie ekskluzywne produkty w najniższych cenach. Kategoria ta obejmuje dywany prostokątne, kwadratowe, owalne, okrągłe jak także dywany nowoczesne w innych,  nietypowych kształtach.

   Każdy dywan można odebrać osobiście w siedzibie naszej firmy - zapraszamy!

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 30 z 993 elementów
Pokazuje 1 - 30 z 993 elementów