Lista produktów producenta: Dywilan

   Dywilan - marka z wieloletnią tradycją produkcji dywanów i chodnikówz Polski. Wyroby Dywilan cechują się wyjątkową trwałością i gęstością tkania. Prezentujemy Państwu ofertę wełnianych chodników, dywanów prostokątnych i okrągłych tej fabryki.

   Dywany Dywilan wzornictwem nawiązują do tradycyjnych dywanów ręcznie tkanych z dalekiego wschodu - dawnej Persji. Okrywa wierzchnia to 100% nowozelandzka wełna owcza. Dywany e posiadają szereg certyfikatów i wyróżnień/

  Sklep www.dywanyonline.com proponuje Państwu najnowsze kolekcje tego producenta. Dywany dostępne w kształcie prostokątnym, kwadratowym, okrągłym i owalnym w dowolnym wymiarze (małe, średnie i duże).


  Dostępne są kolekcje Superior, Polonia, Omega, Style, Deco oraz Eden w wielu kolorach, wzorach i składzie okrywy - runa. Polskie najwyższej jakości dywany wełniane i syntetyczne )akrylowe) wykonane tradycyjnymi metodami. Wzory tych kolekcji są bardzo wyraźne, dobrze zaprojektowane. Dzięki posiadanym atestom mogą być przeznaczone m.in. w urzędach, hotelach i kościołach.


  W ofercie posiadamy także importowane przez tego producenta ręcznie tkane nowoczesne i tradycyjne dywany. Katalog do poprania klikając w link poniżej.


link

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.