Marki Jest 9 marek

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów
 • Agnella

     Agnella S.A. - producent maszynowo tkanych dywanów chodników i wykładzin. Fabryka ta produkuje wiele produktów o wyszukanych stylach, motywach i kolorach. Dostępne są dywany wełniane i syntetyczne w każdym wymiarze - także na zamówienie.

     W sklepie www.dywanyonline.com znajdą Państwo produkty tej marki w najniższych cenach. W ofercie posiadamy także najnowsze produkty fabryki agnella - kolekcje avanti, magic czy festival.

     Nowoczesne i tradycyjne wzory, piękne dywany od polskiego producenta.

  0 produkty/ów

 • Brink&Campman

     Wysokiej jakości dywany marki Brink & Campman - producenta dywanów ze 100 letnią tradycją. Firma istnieje od 1987 r. i jest jednym z wiodących producentów dywanów na świecie.

     Produkty tej marki to wspaniałe i nowoczesne dywany o wyszukanym wzornictwie, nietuzinkowych wzorach i sposobach tkania.

     Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją.

  0 produkty/ów

 • Dywilan

     Dywilan - marka z wieloletnią tradycją produkcji dywanów i chodnikówz Polski. Wyroby Dywilan cechują się wyjątkową trwałością i gęstością tkania. Prezentujemy Państwu ofertę wełnianych chodników, dywanów prostokątnych i okrągłych tej fabryki.

     Dywany Dywilan wzornictwem nawiązują do tradycyjnych dywanów ręcznie tkanych z dalekiego wschodu - dawnej Persji. Okrywa wierzchnia to 100% nowozelandzka wełna owcza. Dywany e posiadają szereg certyfikatów i wyróżnień/

  0 produkty/ów

 • Kayoom

  0 produkty/ów

 • Lalee

     Rodzinna marka dywanów powstała w 1987r. Firma Lalee importuje ręcznie wykończone dywany wełniane i shaggy, jak także jest to producent maszynowo tkanych dywanów o wzorach spełniających oczekiwania współczesnych odbiorców.

     Dywany Lalee to rozpoznawana firma, która opanowała już większą część Europy, a w planach jest dalszy rozwój na inne kontynenty.

 • Pierre Cardin

      Luksusowa seria dywanów tureckich akrylowych, maszynowo tkanych. Dywany Pierre Cardin to przede wszystkim wysoka jakość materiałów, gęste runo i niezwykły połysk okrywy, które sprawiają, że dywany te są cenione przez swych odbiorców.

     Dywany Pierre Cardin są połączeniem stylu klasycznego i nowoczesnego - posiadają kwiatowe akcenty z tradycyjnych perski motywów, które łączone są z aktualnymi wymogami odbiorców.

  0 produkty/ów

 • Türkei

  0 produkty/ów

Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów