Lista produktów producenta: Brink&Campman

   Wysokiej jakości dywany marki Brink & Campman - producenta dywanów ze 100 letnią tradycją. Firma istnieje od 1987 r. i jest jednym z wiodących producentów dywanów na świecie.

   Produkty tej marki to wspaniałe i nowoczesne dywany o wyszukanym wzornictwie, nietuzinkowych wzorach i sposobach tkania.

   Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą kolekcją.

   Dywany Brink & Campan są cenionymi na całym świecie produktami o wspanialszych wzorach. Dywany te stworzone są z wyszukanym stylem i niezwykłą jakością detali, wykończenia. Nasz sklep oferuje wszystkie kolekcje tej marki w atrakcyjnych cenach.


   Na zamówienie umożliwiamy Państwu wybór z dywanów z najnowszych kolekcji - m.in. Flamenco, Sanderson, Kodari, Estella, Xian, Himalai, Rocks, Stone i innych.


   Dywany te posiadają ultranowoczesne wzornictwo kwiatowe, geometryczne i abstrakcyjne. W ofercie dywany płasko tkane, shaggy i z normalnym runem. Dużo modeli wykonanych jest z wysokogatunkowej wełny, posiadamy także ofertę dywanów z akrylu i mieszanych surowców. Dywany, jakie oferuje Brink & Campan znajdą zastosowanie do każdego wnętrza - sypialni, salonu, pokoju dla dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i negocjacji cen.


Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.